Červenec 2012

Slzy, vzpomínky a úžasní lidé.

31. července 2012 v 8:51 | Kacalan |  Kecy
Nadpis navazuje představu velice smutného článku. To není pravda. I když podklad je opravdu smutný, což ve vyší situaci nemůžete pochopit, stejně jako moji rodiče. Vše začalo odjezdem na tábor. Dělám to každoročně a stále jezdím jako dítě. Sešli jsme se většina naší táborové partičky, ale přibili i noví. Nové, úžasné tváře, které stálo za ten týden poznat. Čas utíkal a my jsme dělali kraviny, solili si stůl, házeli po sobě hrášek a podobně. Avšak všechno skončí a to naše smutně. Loučili jsme se s obyvateli stejného města i jiných, dokonce s dětmi z Klokánku. Ani já jsem se neubránila slzám a se vzpomínkami a ubrečeným obličejem odjela domů. Kvůli jednomu týdnu. O pár dni dřívse vrátila moje kamarádka z měsíčního pobytu v lázních. Samozřejmě si našla kamarádky a kamarády, dokonce i kluka, a taky ji odjezd bolel. Každá jsme měly svou bolest a když jsme si to sdělovaly, má soutěživá povaha to nevydržela a musela vytáhnout na světlo každý zážitek od spaní s nahým klukem, který se nás ptal jestli máme mentruaci až po Ptáka Ohniváka. Když jsem se zpětně podívala na naši konverzaci, musela jsem se smát. Jen tak pro zajímavost, Oskar je kamarádčin kluk.
Jestli chcete, tak v celém článku se na úryvek konverzace můžete podívat.

LOH aneb jsem totálně k ničemu

31. července 2012 v 0:48 | Kacalan |  Kecy
Nevím, jak jste na tom vy, ale já občasně koukám na olympiádu. Většinou sleduju volleybal nebo kajaky, ale dnes to bylo jiné. Na ČT4 dávali plavání. Hned první vysílali finále žen. Finalistky nastoupili na start a rozhodčí oznamoval jména soutěžících. Nejvíce času strávil u teprve patnáctileté Litvianky. Musím uznat, že plavání nikdy nebude mým oblíbeným sportem, tedy u žen. ;D Všechny byly svalnaté, ramenaté, ale ploché jako prkna. Bylo odstartováno a po krátkém zádrhelu plavkyně skočily do vody a plavaly 200 metrů prsa. No spíš butterfly, jak psali anglicky. Nevěřila jsem tomu, ale ona patnáctiletá slečna doplavala první a odnesla si olympijské zlato. komentátoři stále opakovali její věk a mě začalo být nevolno. Ona plavkyně byla a stále je asi o půl roku starší než já a má zlato. Cenné zlato. Moje úspěchy jou proti tomu dětinské a bezcenné. Donutilo mě to uvažovat o svém životě a vůbec nejdem spokojena, ale všichni žíkají, že jsem stará na takovéto výsledky a mé psaní prý nikdo neocení. Je to pranda? Já vám nevím.....

True or Fals - 2.Díl

30. července 2012 v 20:00 | Kacalan |  Fan Fiction
Slovo autorky: Povídka se smutným dějem, humor vkládám do jiné.

Čína a české řízky aneb My food - 2.Díl

30. července 2012 v 18:00 | Kacalan |  Fan Fiction
Slovo autorky: Tak, další dílek povídky, která odporuje všem představám.

Stairs - Prolog

30. července 2012 v 15:00 | Kacalan |  Fan Fiction
Slovo autorky: Nová vícedílná povídka s neobvyklým dějem. Myšlenka zakotvila jednoo prázdninového dne a stále není jísté, jak bude děj pokračovat či jak skončí.


Špatný řidič - 1.Díl

30. července 2012 v 10:01 | Kacalan |  Fan Fiction
Slovo autorky: Povídka, která je velice drastická ať k Louisovi či hlavní hrdince.

True or Fals? - 1.Díl

29. července 2012 v 21:01 | Kacalan |  Fan Fiction
Slovo autorky: Má první vícedílná, je hodně přehnaná, ale já se musím pochlubit i se svou prvotinou.

Čína a české řízky aneb My food - 1.Díl

29. července 2012 v 17:56 | Kacalan |  Fan Fiction
Slovo autorky: Ano, vyžívám se v neočekávaných situacích a naprosto šokujících reakcí. Dokladem toho je i tato povídka.

Harry, kalhotky a šílený trapas

29. července 2012 v 16:47 | Kacalan
Slovo autorky: Má první jednodílná ff, která při svém zveřejnění získala dost kladných ohlasů. Byla psána ve škole na zkoušku mých spisovatelských schopností. Doufám, že stojí za přečtení.

Mé Fan Fiction

29. července 2012 v 15:30 | Kacalan |  Kecy
Rozhodla jsem se přidávat své fanfiction i sem na svůj osobní blog. Zatím mám ve sbírce pouze ff o britské skupině One Direction, ale doufám, že své obzory rozšíšířím i jinam. Fans Fiction je příběh, jednodílný nebo vícedílný, který píše fanoušek nebo fanoušci o jisté hvězdě. Osobně jsem se zatím setkala s příběhy o 1D, Harry Potterovi a Justinovi Bieberovi. Mohou být normální nebo 13+. Ty druhé jsou se sexuálním podnětem. Toto rozhodnutí ve mě utkvělo, když se jeden z velké rodiny ff blogů, teď už neexistující sexualfrustrations.blog.cz, zrušil. No, zrušil, byl hacknut a zrušen neznámým útočníkem. Čtenáři velice truchlili a proto se JOSH, kterou jsem součástí, a adminky rozhodly znova obnovit celý blog, který se právě dotváří na nové adrese lovebites-ff.blog.cz. Kvůli tomuto jsem se rozhodla své povídky zveřejňovat i zde. Na normálním, mateřském blogu ff je teď hodně zmatků a stále se něco řeší, což mi není příjemné. Tak se neděste, éra mých povídek začíná. :DDD


HP? Že by nový zájem?

26. července 2012 v 0:47 | Kacalan |  Moudra od puberťáka :)
No, přemýšlím, že si asi přečtu všechny díly Harryho Pottera. Víte, díky jedné ůžasné osobě jsem se dostala ke hře hocz.org. Je to virtuální svět kouzelníků. Věřte mi, nejsem zrovna z Harryho Pottera unešená, poslední díly jsem ani neviděla a zbytek si nepamatuju, ale ta hra mě zaujala. Tedy. Bez velkého přemýšlení jsem se už včera zaregistrovala a netrpělivě čekala na dnešní lekci. Čekala mě RPG školka. Takže, přesně ve tři hodiny jsem netrpělivě očekávala příchod svého prvního lektora. Přišel a asi hodinu a půl nám přednášel o hře atd. Poté nadešel Quest, tedy cvičná hra. Snažila jsem se, ale bohužel, úspěch žádný. Fajn, nebudu trojčit, říkala jsem si a v šest jsem zase seděla u notebooku a očekávala lektora. S příchodem jsme se zase ocitli v učebně. Tentokrát jsem předášce věnovala méně pozornosti a v questu jsem zase neuspěla. To už se přes celý dům ozívaly nadávky a sprosté výkřiky. Nadechla jsem se a po dobrém jídle to v devět večer zkusila zase. Po katší přednáčce, která byla zatím tou nejlepší jsem konečně uspěla. Ufff, tak, teď jsem konečně budoucí student. Je mi jedenát let a čekám na odjezd do Bradavic. Dokonce mám i hůlku i stejnokroj. Tak se konečně loučí
Vaše čarovná Kacalanka


Autoškola - Honitba první

24. července 2012 v 18:17 | Kacalan |  Autoškola
Hi guys.
Čtete správně. I takové telata, jako já, můžou o autoškoly. Osobně, byla jsem tam první hodinu a myslím, že už se mi tam ani moc nechce. Dělám si řdičák na motorku. Jestli vám to něco řekne, tak řidičák AM. Motorečku už mám oranžového Simpsona. Někdy vám ukážu fotku. :) No a dnes, opravdu dnes, jsem před třetí hodinou vyjížděla do devátého poschodí Interhotelu Moskva. Neustále jsem si nervozně tlapkávála vlasy, protože mě do města vezl otec na motorce a z pod helmy vlasy nejsou zrovna upravené. Stála jsem u dveří a hodlala zaklepat. Uf. Ve vnitř seděly dvě holky a kluk. Všichni kolem osmnácti let. Došla jsem si pro učebnici a usadila se ve druhé řadě. Postupně docházeli další bojocníci. Nakonec nás tam sedělo deset. Šest holek a čtyři kluci. Všechny holky, kromě mě samozřejmě, já jsem vyjímka, si všechny dělaly řidičáky na auto. Kluci šli všichni na motorky. Avšak s tím, že dva dneškem autoškolu končili a čekají je puze závěrečné zkoušky, jeden je spolu se mnou začátečníkem a jeden je cca uprostřed kurzu. Byla jsem nováčkem společně s očočkovaným klukem, se kterým autoškolák deset minut řešil potebu informace o brýlých a čočkách v řidičáku, a dvěma holkama. Takové ty pipinky. Jedna měla hodně velkou hlavu a shodou náhod seděla přede mnou. Celou tu hodinu jsem seděla s vyhozenýma zádama a snažila se spatřit aspoň ucho toho, který nám tam dával výklad. Kluk za mnou na tom nebyl o moc líp. Seděl úplně zadkem bokem. Jenu chvíli se bradou opřel o moje rameno, protože padal. :) Byla jsem tak nejmladší. Ano, představte si skoro patnáctiletou puberťačku mezi samýma sedmnácti-osmnácti letými lidmi.! Nejhorší na tom všem bylo, že ve čtvrtek končí autoškolu dva krásní kluci a já se s nimi na další hodině už neuvidím! Zbyde tam jen očočkovaný tlusťoch a pihatý čahoun. Nechci nikoho urazit, ale docela mě to mrzí. Vypadali fajn. Normálně má jedna lekce trva celé dvě hodiny, ale dnes potřeboval někam odejít, proto jsme končili už o hodinu dřív. Vůbec mi to nevadilo. Já totiž už v polovině usínala. Mé ponocování se konečně projevilo. Padaly mi oči, bolelo mě za krkem a já se stále snažila vnímat výklad. Snad se neříkalo nic důležitého. Příští týden, zase v úterý na tři, mám další hodinu teorie. Konečně se dozvím, kdy budu mít jízdy. No, ale nevím, jak se mi bude dařit, protože autoškolák, pan Bártek, váží minimálně 100-110 kilo. Naštěstí mám jezdit na Jawě Dandy. Ta by to mohla uvézt.
V pokoji mě čeká učebnice, notebook volá, po napsání ff, ale já nejspíš natahuju kalhoty, odcházím, startuju motoku a projedu se. No, anebo taky ne. Chybička v těsnění. No, tak nic. Došlo mi toaž teď. Zdravím vás a zase se vrácím zpět do školních lavic.
Budoucí řidiča Kacalan.
:)
Jawa Dandy 125, na tomhle se budu ztrapňovat před celým Zlínem :)

Úspěch!!

24. července 2012 v 17:45 | Kacalan |  Kecy
Víte, nerada se chlubím, ale podařilo se mi dosáhnout velikého úspěchu. Už jsem vám psala o blogu onedirection-ff.blog.cz. No, tak jsem napsala novou fans fiction a celý minulý týden, když jsem byla na táboře, který se úplně ukázkově vydařil, se díly postupně den po dni publikovaly. Nečekala jsem velkou odezvu, ale musímuznat, že komentáře byly více než potěšující. Chci poděkovat všem, kteří si jakýkoliv díl přečetli a dokonce zanechali komentář, because......u každého dílu bylo přes 11 komentářů. A jméno té mé, zatím nejpovedenější, povídky? Zápisky Sam Christler aneb Můj týden s 1D . Trochu složitý název, ale o to výstižnější. Ale teď konečně k tomu úspěchu. Povídka má sedm dílů, každý na jeden den a k tomu všemu doslov. Ten doslov se zveřejnil včera ve tři hodiny odpoledne. Světe div se. Do půlnoci si ho přečetlo 178 lidí!! A stal se druhým nejčtenějším článkem!
Chci tímto poděkovat všem, kteří si našli chvilku a pokochaly se mým amatérským uměním, ale největší dík patří Hanči, která svými komentáři zahřála mé podceněné srdíčko. Hančo, díky.
A vám všem ostatním přeji hodně úspěchů se psaním,
šťastná Kacalan

Fan Fiction- onedirection-ff.blog.cz

12. července 2012 v 22:53 | Kacalan |  Fan Fiction
Ano, vaše milovaná ( checht) adminka se začala zajímat o slavnou skupinu One Direction. Ze začátku do toho byla poblázněná pouze moje nejlepší kamarádka. Jak už to chodívá, snažila se mě přesvědčit, že jsou úžasní. Já viděla jen skupinu pěti Bieberů. No, Justina Biebera moc nemusím. Ji to však nepřešlo a ona místo vyučování seděla vedle mě a celé hodiny koukala na displej telefonu a četla ff. Jednou, byla to hodina myslím chemie, když mi strčila k očím svůj mobil a přikázala ,,Čti!''. Jako správná kamarádka jsem poslechla a přečetla smutnou pavídku. Zaujalo mě to a ještě ten den jsem napsala vlastní ff. Byla vícedílná. Jméno True or Fals se mi líbilo a tak ta se teď vyjímá v Harryho seznamu, dopsaná. Druhý den jsem ve škole napsala vtipnou ff Harry, kalhotky a šílená trapas. Kamarádka z toho byla nadšená a já musela psát rychle, aby si to mohla co nejdříve přečíst. Obě povídky jsem odeslala holkám z blogu na mail a ony je zveřejnily. Byla jsem štěstím bez sebe. V tu dobu mi Directioner kamarádka odjela na měsíc do lázní. Nechtěla jsem to přiznat, ale denně jsem trávila několik hodin a onom blogu. Pomalu a jistě se ze mě stával Dictioner, což jsem ve škole neměla přiznat. Naše škola moc tyto fanouškovské pobláznění neuznává. Přiznala jsem si to až na začátku těchto prázdnin. Začala jsem více psát. Teď mám na kontě ony dvě povídky, další povídku Čínu a české řízky aneb My food s Niallem, je už dokončená, a rozepsanou Špatný řidič ( Louis). U té dokonce píšu druhou řadu.
Musím vám oznámit pro mě úžasnou zprávu. Vzaly mě do týmu korektury. Opravuju pár povídek, sama si přidávám svoje, ale to nejlepší, poznala jsem úžasné holky. Některé jsou adminky, některé korektorky. Tak třeba Maky, Abbey, Barunie, Hanča,Zee, Adís, Baruzz, Lucy a další. Ale i holky, kterou jsou ,,pouhými'' čtenářkami jsou fajn. Zvláště jejich rozhovory o...no radši o ničem.
V současné době jsem poslala povídku do blogové soutěže, uveřejnila jednu na sexualfrustrations-ff.blog.cz. Hodlám napsat další tři povídky, jednu už příští týden zveřejnit, ale to tu nebudu, takže jen přednastavit. Jsem ráda, že o tomto blogu vím, že můžu být jeho součástí.
Holky, děkuju vám.
Kacalan

Pohádka mé sestry

12. července 2012 v 22:10 | Kacalan |  Kecy
Má milovaná ( ironie) devítiletá sestřička napsala pohádku. Já ji pouze přepisovala. Je velice zajímavá ( sarkasmus) a já se s ní chci podělit. Tak, ať se zasmějete.