Nový projekt samolibé Kacalan

9. března 2013 v 22:32 | Kacalan |  Kacalan
Chválně, kdo z vás někdy nezatoužil být slavný, mít vlastní Fanpage a vydělávat melouny? Popravdě... asi každý.
No a my, narcisové samozřejmě, se držíme trapného myšlení, že když toho světu nabídneme víc, víc nám dá.
Proto jsem ke už velmi vzdálenému dni spustila nový blog, skrývající se pod mou přezdívkou Kacalan. V následujících xměsících/ letech zde budete nacházet výhradně mou tvorbu, ať už prozaickou či poetickou. Mohu vám jen popřát hodně štěstí a příjemné počtení... :3
Možná to bude divné, ale jako člověk plný motivace a nápadů, mám už v historii druhý sešit. To by nebylo tak hrozné, spíš to, co tam píšu. Jsou tam úryvky z mých povídek, problémy mého pubertálního života, výsledky toho, když se mé ruce zachtělo kreslit i ty ošemetné kousky bromancí či jiných sexuálně založených příběhů. Samo o sobě by to problém nebyla, ale... Naši kluci už dlouho ví, že jsem to právě já, kdo má nejlepší slohovky, kdo se většinu času ve škole zabývá psaním, koho to baví... Nějak mi přišli už naa ten první sešit a přečetli si pár stránek (pak jsem jim ho vyrvala a doslova je zmlátila ve třídě :D). Kupodivu se mi pak přišli omluvit s tím, že je to vážně dobré. (Nehledě na to, že mě ještě několik měsíců otravovasli s tím, jestli bych jim dala dočíst úvahu, vekteré jsem jeble rozebírala problém, zda musí být pyžamo sexy :DDDD)
I přes všechny omluvy, dělali to zase. Několikrát jsem se honila po škole, musela vlézt na klučíčí záchodky a spatřila to, co jsem asi neměla.
Včera to udělali zase. Zamilovala jsem se do takových těch starých recyklovaných sešitů s pevnými obaly. Vždy si je nějak pomaluju a dám do nich kus srdce. Ten aktuální má na sobě akrylkama českou a britskou vlajku, mezi tím velký nápis "Kacalan". Sedím si takhle v dějepise na lavici, pošťuchuju se s kámošem, když mi na hlavu přiletí můj vlastní sešit. Než jsem se stihla vzpamatovat, ozvalo se z druhé strany třídy: "Hej spisovatelko, kdy bude pokračování?" V tu chvíli jsem vstala a rozběhla se za ním. Tlemil se a zdrhal. Dupla jsem si a nasraně se vrátila zpět... nejhorší je, že tam mám velice dojemně vylíčeno, jak zbožňuju Adama/Holdu... -_- Fajn, nasrala jsem se, ale i tak jsem byla imunní vůči jejich poznámkách po celý zbytek dne.. dneska mi však jeden z kluků napsal na fb. PO oslovení "Ahoj spisovatelko :D" jsem měla chuť zabíjet!
"Shut up!" odvětila jsem a odmítala znova odepsat.

Na jednu stranu mě těší, že se jim to vážně líbí, ale sere mě, že mi ho neustále kradou a dělají si ze mě prdel... :DD
Máte i vy někoho... "takového"? :D
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama