Zápisky Sam Christler

20. března 2013 v 22:08 | Kacalan |  Fan Fiction


Motto: Štěstí je relativní pojem
Hl. Postavy: 1D, Sam Christler
Forma: Ich forma deníčku
Pohled Sam
Žánr: Romantický, Komedie,
Stav: Dopsaná
Kapitoly: 7

Na tohle jsem dlouhou dobu byla pyšná. O prázdninách jsem se na dva dny odpoutala naprosto odevšeho a psala. A psal a psala. Nakonec z toho vyšlo toto a ... ve své době to mělo úspěch. Pak to sice upadlo, ale i tak je to má milovaná povídka, které jsem chtěla napsat i pokračování. Dokonce něco i napsala, ale.. bylo to sadisticky smazáno z důvodu.. však víte.

Ukázka
Ale Nialla mám přece radši. Kousla jsem Harryho do ramene. Vykřikl, chytil se za něj a já využila situace. Niallova náruč byla jemnější, nežnější a příjemnější. Stáli jsme tam v tom zmatku. Vedle vyjícího Harryho, hasícího Liama, zmatkujícího Louise a Zayna, který řval na hasiče. Niall mě chtěl odvést do mého pokoje, ale plameny se rozšířily a vzaly mi všechny moje věci. Odvedl mě tedy do svého pokoje, položil mě na postel a sedl si ke mě. Povídal mi nějaký příběh, aby mě přivedl na jiné myšlenky. Nedařilo se mu to. Popadl kytaru.
,,Teď je čas na mé písničky,'' prohlásil a začal se probírat v papírech.
,,Nialle? Teď...'' Nenechal mě domluvit a začal hrát rychlou a velice vtipnou píseň. Po chvíli jsem se začala chcechtat. Hrál dál a já za chvíli řvala smíchy. Konec, skončil a mě tekly slzy. Slzy smíchu.
,,Je to úžasné. Teď něco pomalého a zamilovaného, máš?'' Připadala jsem si zase jako pološílená fanynka.
,,Víš.. tuhle jsem napsal včera, je... pro tebe.'' Začervenal a já skorovala 7:3. Už po prvních tónech mi padla čelist a já se nemohla odtrhnout od melodického textu.

Povídka k přečtení ZDE.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama