Květen 2013

Ain't Nobody Got Time For That

26. května 2013 v 18:01 | Kacalan |  Dialogovky

Dialogovka, proč ne? Tento rozhovor sama se sebou provádím extrémně často, jednou se dokonce podobně uskutečnil s kamarádkou...

Never dream...

24. května 2013 v 23:37 | Kacalan |  Nezkušená holka
Asi bych měla přestat skládat rýmy takto blízko k půlnoci, napadají mě samé slátaniny, hovadiny a plané kecy bez děje. Uf, ještě, že dnes není neděle, to by se nádherně vstávalo... :D


I am jealous, I know...

24. května 2013 v 22:29 | Kacalan |  Krize pubertálního věku


Na mé psychicky narušené já - tedy aspoň se tak cítím - je toho poslední dobou moc. Mám chuť napsat si naivní, ale hlavně sladce srdceryvný článek a vypsat se ze všeho, co trápí mou hlavu. Co hlavu, trošku jinou část těla.

1G

6. května 2013 v 17:10 | Kacalan |  Fotky
Vím, sice toto úplně přesně nepatří do rubriky Fotky, ale nikam jinam se mi to cpát nechtělo. O co jde? Našla jsem si pár online programů zaměřených na grafiku a.. něco vzniklo, no :D


Agility... Já + ?

4. května 2013 v 21:43 | Kacalan

Nějak mě to začalo zajímat. Povedlo se mi dnes vyjet kousek za město, kde se pořádaly závody v agility společně s výstavou psů.
Začátek byl na můj vkus hodně brzo a když se mi povedlo se i s kamarádkou busem dopravit až na místo, bylo půl desáté a vlasně jsme nestihly polovinu "pošlušnosti". I tak jsme však hodinku koukaly na větší či zkušenější psy a těšily se na pravé agility.
Začala štěňátka se svou primitivní tratí. Když nastoupili začátečníci, už to bylo zajímavější. Zvláště rozdíly v plemenech. Tak to pokračovalo až do expertů. Musím uznat, že ke konci jsem vážně byla nadšená a tajil se mi dech při složitějších či náročnějších tratích.

Opravdu jsem se zamilovala do chvilek, kdy pes od člověka pár metrů vedle mě přešelke mě a žačal se "tulit". Musím se přiznat, už dlouhou dobu mezi mé miláčky patří bernský salašnický a když jedno štěňátko zamířilo ke mě, byla jsem v sedmém nebi.

Došla jsem za celou tu dobu k pár zajímavým informacím.
1.Když téměř pět hodin stojíte na skoro jednom místě a pak ještě jdete se fláknout do města, bolí vás nohy. A to jsme tam nebyly na výstavu, protože nám bus jezdil jen jednou za hodinu a nám se tak už nechtělo být.
2. V sobotu odpoledne to v obchodním centru vypadá jak v domově důchodců (-podle A. jak v krematoriu...)
A konečně 3. ... asi se nějak pokusím s jedním ze svých psů (buď maličký pětiletý kříženec labradora s jezevčíkem, jež je můj miláček, rád si hraje a má na to předpoklady, nebo téměř čistokrevný labrador, který má sice dva roky, ale nějak nemá zvládnutou poslušnost) aspoň začátky agility zvládnout. Zítra jdem na to u nás na zahradě, už mám vymyšlené i nějaké ty základní skočky, na kterých je otestuju.
Uff, jdu koukat na hokej a pozorovat, jak to ti naši "blbečci" (:3) serkají. Mno, dokud tam nebude Pavelec, chybí mi to vzrůšo... O:)

Kdes...?

3. května 2013 v 20:44 | Kacalan |  Nezkušená holka

Sedím si takhle potmě u počítače, za zády mi vyhrává jeden z postmoderních seriálů a jen doufám, že mě babička nebude chtí zatáhnout do děje plných překvapivých obratů a dramatických vztahů. Ano, úžasný program na páteční večer. Ale proč ne, jsem přece hodná sestřenka a nenechala bych tu sestřenku samotnou, no ne?
Po vyčerpávajícím dni, kdy jsem chvilkama nevěděla, zda zvládnu další krok, na mě přišlo střevo. Ale ne, neležím tu v bolestech, projevilo se naštěstí (bohužel) jen to básnické... :D

F.A.T.

2. května 2013 v 0:02 | Kacalan |  Ostatní

Trošku kolapsová situaci kvůli tomu, že jsou holky hubenější než já. Vypsání, pointa žádná, děj taky ne. Ale je v tom přece jen kousek srdce... :)