Čekání

20. června 2013 v 22:50 | Kacalan |  Krize pubertálního věku
Někdy je prostě lepší počkat si na lepší věci a nevzdávat vše v zárodku. Ale co když celou duší, tělem, celou svou osobou toužíte po Tom. Pod Tím se může skrývat cokoliv. Úspěch, láska, rozřešená hádka... opravdu jakákoliv věc, po které toužíme. Ale něco nám jako samostatným bytostem nedochází.
Má teorie (dnešní) se týká té pověstné lásky. Je opravdu třba čekat?
Odpověď je snad všem předem jasná, je.
Když už nás ten prohnaný Amor zasáhne svým neposedným šípem a my v jakékoliv síle zahoříme láskou/zamilovaností k jiné osobě, není to vždy tak snadné, jak si můžeme představovat.
Hned zezačátku si musíme uvědomit jediné. Že na druhé straně stojí člověk nám podobným. SE svým vlastní myšlením a jiným zpsobem chování. Člověk se strachem, obavami, city a potřebami. Až když nám dojde, že si nemůžeme vymýšlet všelijaké teorie o tom, jak se v situaci zachová, teprve můžeme zvednout bradu.
Z vlastní zkušenosti můžu říct, že ať si vymyslím všechny možné teorie, co může udělat, vždycky najde nějakou, kterou nepředpokládám a tu uskuteční.
Detailní příklad jen pro ty, které zajímá mé soukromí :3 :
Těch problémů mezi námi bylo až přespříliš. Poté, co jsem mu v pátek poslala srdceryvnou slohovku o tom, jak ho mám ráda, neodepsal. Ani se jinak nechoval. Jakoby to snad nečetl. Ale ano, četl, vím to. Prostě jsem se nějak rozhodla, že mu týden musel stačit. Tak jsem mu dnes večer chtěla napsat, zda mi vůbec kdy hodlá odpovědět. A... seděla jsem u počítače, byl online, ale já měla strach, jak jinak. Vsadila jsem se sama se sebou, že pokud tam bude i v 19:57, napíšu mu. když ne, není co řešit. Otevřela jsem si jeho chat okénko, ale zavřené ho nechala na liště a dělala si na jiné záložce svoje věci. Čekala jsem na čas. Ale nestihla jsem O minutu dříve mi naskočila modrá tabulka s tím, že mi On píše. Tak překvapující situaci jsem už dlouho nezažila. Ty zprávy pak přišly tři. Než jsem je stihla otevřít, trochu to trvalo. přeci jen jsem se děsila, co tam je. Ale milej zlatej mě doběhl. Psal něco ve smyslu, že se o tom, co je mezi náma, nechce bavit. Psal mi kvůli tomu, kdy se ve škole vrací učebnice. Nejdřív jsem ho hlasitě vyfakovala, pak mu profesionálně odepsala a trucovala dál. Ale pak... mohl napsat další polovině třídy, která bylo online. A on stejně napsal mě, holce, která mu o zprávu výš vyznala své city. Nevím, co si z tohoto výroku vzít a to mne možná mate ještě víc...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Alaina Maud Lyric Alaina Maud Lyric | Web | 29. června 2013 v 14:39 | Reagovat

Čakanie na lásku nie je vždy ten najlepší nápad... Ver mi, vlastná chyba. Ak sa ti naskytne príležitosť, skoč do toho a neobzeraj sa späť.
Neurob tú istú chybu čo ja... :-?
A ten tvoj On.. ak ignoroval tvoje vyznanie, buď sa zmier s tým že je idiot alebo HIGH5 so stoličkou po hlave.

2 M. M. | 19. července 2013 v 1:14 | Reagovat

Milujeme ty,co nás odmítají a odmítáme ty,co nás milují.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama